O nas

Zajmujemy się profesjonalnym utrzymaniem czystości, porządku i zieleni. Działamy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego i sąsiadujących miejscowości. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i fachową wiedzę, które są niezbędne do efektywnego wykonywania powierzanych nam zadań. Nieustannie podnosimy konkurencji poprzeczkę zdobywając nowe kwalifikację na szkoleniach i przede wszystkim "w terenie".

Od 2003 roku otrzymujemy certyfikat "Gwarant Czystości i Higieny" wydawany przez Polskie Stowarzyszenie Czystości oraz TÜV Rheinland. By to osiągnąć, oddajemy firmę "na prześwietlenie" specjalistom których zadaniem jest upewnienie się, że zasługujemy na to najważniejsze w branży wyróżnienie. Należy również wspomnieć, że wszyscy nasi pracownicy posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia.

Działamy na rynku już kilkanaście lat, dzięki czemu klienci często trafiają do nas z polecenia firm, którym służyliśmy pomocą. By jeszcze lepiej i oszczędniej wykonywać powierzone nam zlecenia, systematycznie inwestujemy w coraz nowszy sprzęt i technologie. Poza utrzymaniem porządku, czystości i zieleni nasza firma prowadzi hurtownię "Wszystko do sprzątania", dzięki czemu czerpiemy dodatkową wiedzę i doświadczenie o środkach i urządzeniach, których używamy.

Z poważaniem,
Włodzimierz Paduch